Jump to content

Cate dieseluri si cate benzinare sunt pe forum?


cristianiorga22

Masina actuala este....?  

556 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu e chiar asa

 

nu prea am vazut = nu ai vazut tu prea multe nu ca nu exista multe

si nu mai face pe pruteanu ca nu are sens

Ok, ĂŽnseamnă că 520i-urile s-au ascuns de mine sau am eu ochelari de cal. :) :lol:

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Am avut e30 325i si e46 320i deci ambele benzina. Acum ma trancanesc din mai pt treburile zilnice cu un astra clasic care nici macar nu e al meu si asta tot pe benzina.

Sper sa iau cat de curand e90 325i. Daca nu gasesc ma tenteaza un e39 525i (un vis mai vechi). Daca tot nu gasesc ce vreau mai stau cat pot cu caruta de Opel Astra (pana se intoarce proprietarul in tara) si astept cam un an cand o sa vina banu si-mi iau e92 335i nou.

Deci orice ar fi tot benzina.

A sa nu uit de vechia dacie 1300 a lu'tata era tot pe benzina. :)

Benzinar convins. Cel putin pana acum ca poate apare ceva mai tare da care sa sune tot ca un motor pe benzina.

 

Inca o mica scapare si masina pe care am facut scoala de soferi era tot pe benzina. :lol:

Edited by nightman
Link to comment
Share on other sites

e36 si e46 etern blamate pe motivul deprecierii relativ rapide din ultimul timp. nu vad unde e problema, ar trebui sa nu le mai cumpere nimeni pentru ca-s ieftine, sau poate tocmai asta e un motiv bun sa cumperi, pentru ca sunt masini valorificate destul de bine.

 

daca s-ar face un studiu privind primii ani de fabricatie la e36 si e46, s-ar vedea clar diferenta de design fata de alte marci, un design care tine pasul cel putin 10 ani, tocmai de aceea se justifica alegerea lor.

Edited by increatul
Link to comment
Share on other sites

si mie mi-a aratat recent un prieten niste masini... la niste preturi... de m-am blocat! E60 la pret de Sandero ...

 

...dar tind sa cred ca e ceva in neregula cu masinile din astfel de anunturi...

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

Am vazut pe autovit un 535i la 6500 euro. Ce naiba, mai ieftin ca un Logan?

Sssssssss nu mai spune la nimeni. Ca sa nu se cumpere e39 pe benzina sa am eu de unde sa aleg. :)

E chiar pacat ca e39 a ajuns asa ieftin. Este o masina super.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.