Jump to content

Ce varsta au posesorii de BMW


MaQ

  

3148 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Toata vara am fost plecat in strainatate sa fac bani pentru un passat 2008 .

Nu dormeam noaptea, deoarece ma gandeam la masina. In fine am venit in tzara am umblat pe la toate marile targuri auto de la noi, cu gandul sa imi iau passat .

A durat vreo 2 luni cautarea. Un prieten m-a lasat sa ii conduc bmw intro seara si va spun sincer ca am inebunit dupa bmw. dupa 3 zile mi-am cumparat un seria 3 m tech .

Am 24 de ani si cred ca am sa il tin pana la 42.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sal,

 

26 ani. am avut pana acum 3 masini personale ( luate de mine ) si altele cateva de servici. ale mele : Hyundai Accent 1,5 CRDI 110 c.p ( un turbat de motor ) si mazda 3 1,6 benzina 2008 , noi ambele. din p.d.v. al motorului, Hyundai mi-a placut enorm. turbat motorul. cand am intrat in benzina 105 c.p , am crezut ca merg cu caruta. trebuia turata maxim ca sa scoti caii din ea. deci pt. mine diesel vs benzina e clara treaba. la benzina merita doar peste 3000 cmc ca sa te simti bine, si sa nu stii cat costa benzina in sensul ca sa nu te intereseze.

devenind familist, trebuia sa trec la alta etapa, si imi doream un break. am condus A4 2007 si E91 2008. Cand m-am urcat in E91, n-am inteles cum as putea sa cumpar A4. wacko.gif

 

m-am infectat pe loc. de atunci numa BMW visez si noaptea. nu stiu ce dracu e cu masinile astea dar e ceva necurat la mijloc !devil.png

 

SO, BMW for life !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pfff...Cam multi baieti de bani gata pe aici! Sa-ti permiti BMW-eu de la 17 ani, 18, 19....e ceva! ca sa nu mai zic de intretinere cum o fi ea, cu carpeli, etc, tot costa! Dar deh, daca au parintii de ce nu! Bravo!

 

ON. 33 de ani si-s la primul BMW de ~1an si cu siguranta nu ultimul! Asta va fi directia de acum inainte! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Salut!Am 42 de ani,conduc de la 35 de ani bmw,pana atunci am avut diferite marci de masini,dar cand am vazut intr-un autohaus in germania un E46 am ramas impresionat de el,l-am cumparat si de atunci sunt fan seria 3,celelate modele(seria5,seria7)mi se par cam mari,seria 3 este pe gustul meu.
Link to comment
Share on other sites

Pfff...Cam multi baieti de bani gata pe aici! Sa-ti permiti BMW-eu de la 17 ani, 18, 19....e ceva! ca sa nu mai zic de intretinere cum o fi ea, cu carpeli, etc, tot costa! Dar deh, daca au parintii de ce nu! Bravo!

 

ON. 33 de ani si-s la primul BMW de ~1an si cu siguranta nu ultimul! Asta va fi directia de acum inainte! :)

 

...mmmmmmDA, multe-multe "pisicute" si "ursuleti" :goodjob: din pacate, prea putine BMW-uri noi sau de 2-3 ani :no:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Am aproape 24 de ani si prima masina a fost un BMW e46 320i nfl din 1999 motor M52 (2L benzina linie 6, 150 cp). Inca este masina actuala si nu cred ca voi mai schimba vreodata marca. Dupa cum spunea cineva mai sus... daca prinzi microbul... nu mai scapi :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salut, am 23 de ani, timp de 4 ani am condus masina familiei ( un renault laguna I 1.6 16v) si am zis ca ii vremea sa am si eu masina mea(doar a mea :Devil: ). De mic mi-au fost dragi bmw-urile, si uite ca visul a devenit realitate si am reusit sa imi cumpar din banii mei un E46 320d din '99. :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.