Jump to content

Ciupanezu

Members
  • Posts

    27000
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by Ciupanezu

  1. Probabil a scãpat, nu sunt urme de sânge pe airbag.. Nasol accident.
  2. Se sparg ºi jantele originale. O jantã nouã originalã costã În jur de 500 euro, câteodata mai mult, depinde de model. Un set de replici costã cam cât o jantã nouã originalã. :) Cele din poze sunt probabil originale. Cele de pe E46-le coupe se gãsesc ºi replici Însã cred cã poza e oficialã deci jantele sunt originale iar În rest nu prea se fac replici pentru acele modele pentru cã sunt mici.
  3. DacĂŁ este manualĂŁ, nu prea ai de ce sĂŁ schimbi uleiul de la cutie. Doar dacĂŁ vrei neapĂŁrat.
  4. Corect. Rãcirea nu va mai fi eficientã pentru cã antigelul este prea vâscos. 8.4 litri intrã.
  5. Consumul pe care l-ai scos nu este un consum real de oraÂş.
  6. Nu va mai trage cum trebuie, va tremura la relanti, consumul va creÂşte.
  7. Ăn America sunt mai mici preţurile la piese auto, la maşini, etc. :)
  8. No name-uri.. Nu prea meritĂŁ.
  9. Vezi sĂŁ nu fie pompa de benzinĂŁ. :)
  10. De ce nu cel de 3 litri biturbo?
  11. Meritã o galerie de evacuare custom atunci când pui turbo. :) (nu poÞi altfel)
  12. La RAR se face o cerere pentru a afla norma de poluare a unei maºini. Costã 32 Ron ºi primeºti o hârtie cu norma de poluare.
  13. Sau mai bine pe ebay, gĂŁseÂşti la un preĂž mult mai bun.
  14. Poate fi pompa uzatã... Am pãÞit ºi eu aºa ºi dupã câteva zile a picat.
  15. N-are rost sĂŁ-l supraalimentezi. Mai bine vinzi maÂşina Âşi iei alta cu motor mai mare Âşi mai multe opĂžiuni si ieÂşi mai ieftin.
  16. MaÂşina lui @CAT e best buy. :)
  17. Nu. Un amic. N-am comis-o niciodatĂŁ aÂşa.
  18. Important este cum merge Âşi cum te simĂži ĂŽn el. BĂŁnuiesc cĂŁ nu-Ăži trĂŁieÂşti viaĂža ĂŽn funcĂžie de cei din jur.
  19. @Cristi.MD a.k.a Lifestyle: Este nevoie sã repeÞi obsesiv faptul cã, dupã parerea ta, un posesor de maºinã pe benzinã are o viatã tristã ºi este constrâns de consumul maºinii sale? Este chiar atât de greu sã porÞi o discuÞie doar cu argumente, fãrã subÎnÞelesuri tendenÞioase?
  20. @Allex: PoĂži sĂŁ pui link-ul prin http://tinyurl.com/
  21. Sunt de acord cu @kewlya. Cei menÞionaÞi pe hartã acordã asistenÞã fãrã vreun interes financiar.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.