Jump to content

BMW X4 M40i


grom

Recommended Posts

3 hours ago, edit said:

banuiesc ca nu ai luat nicio secunda in calcul sa astepti pentru GLC coupe C43AMG modelul nou, nu?

Ba da, am testat un GLC din 2021 si nu am simtit ca ma reprezinta. Nu m-am simtit deloc comfortabil in acel SUV, nu era nimic din interior si nici din exterior care mi-ar caracteriza personalitatea. M-am regasit in acest X4 si toate modificarile pe care vreau sa le fac la el, va face masina asta perfect pentru mine. 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, six in line said:

Superba masina! Sa o alergi cu placere si sa-i dai kick down ori de cate ori ai ocazia 😄 De curiozitate, acel E39 cu 700K km, ce motor avea? 

Multumesc mult! BMW E39 535i (3,5L V8) - A fost e experienta perfecta cu masina, cu parere de rau n-as zice ca avea toata puterea lui originala fiindca eu l-am cumparat deja cu 700k la bord si cu o groaza de probleme hehe.

  • Like 1
  • Love BMW 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VladE46 said:

Frumoasa dihania! Sa o folosesti sanatos! 

La evacuare te gandesti sa-i faci ceva? sau vrei sa ramai cu sunetul "standard" de S58?

Multumesc! Momentan raman cu sunetul standard fiindca eu voi trece de pe 320d (F30) care este silentios si sunetul standard de la X4 este mai mult decat suficient pentru mine.
Apropo, motorul S58 este la X4M, al meu e B58 ca este modelul X4 M40i.

Edited by grom
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 1/10/2023 at 4:49 PM, edit said:

Btw, ai primit ceva discount la ea? Daca da, cate procente?

Am primit 20% discount fiindca am niste cunoscuti la BMW centru. Insa stiu ca deobicei ei fac aproximativ 15-17% discount daca ajungi la o suma anumita oricui. Dar e posibil sa gresec.

  • Hot!! 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/20/2023 at 11:40 PM, grom said:

Am primit 20% discount fiindca am niste cunoscuti la BMW centru. Insa stiu ca deobicei ei fac aproximativ 15-17% discount daca ajungi la o suma anumita oricui. Dar e posibil sa gresec.

Salutare și felicitări ptr noua achiziție!

De departe cel mai frumos SUV de la BMW,  am vazut un X4M expus la Bavaria cu aceeași motorizare de pe M-urile noi, ce sa mai zic, era nebunie mașina!!Au reușit nemții sa facă în sfârșit un SUV care sa iasă din tipare, din orice unghi ai privi-o are ceva special mașina asta.

  • De acord! 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

A fost livrata jucaria, este fenomenala. De mult timp nu m-am distrat in halul asta. Se conduce genial, e comfortabila si rapida. Urmeaza sa-i fac niste modificari estetice, si dupa ce le fac mai postez un update. 

8097934D-A50D-4E61-B6C2-2C5BC3AE27BF.jpeg

6A430E7F-84D1-4BAA-BBCD-F0B5C50C3E6B.jpeg

7F68BACE-8AB7-492A-A45B-26942ECA5567.jpeg

E9868DDC-56D5-4FB6-856A-38F57FF535C5.jpeg

37FF8C5F-4F33-46D2-B0C5-B5A07ED5B686.jpeg

  • Love BMW 5
  • Hot!! 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.