Jump to content

Culoare masina


Sovieticu

Ce culoare preferati la un BMW?  

1825 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Culoarea masinii mele este silver mettalic.... mi-ar fi placut sa fie alba,dar la momentul cand am cumparat-o nu am gasit una alba care sa arate la fel de bine si sa aibe optiunile pe care le doream  .Mergea mai bine pt o fata,mai ales ca are si tapiteria din piele alba.Si roz mi-ar fi placut dar mai mult violette.Am vazut de curand pe Mobile si mi-a placut foarte mult,costa totusi prea mult!!

Oricum,cand iti iei o masina te gandesti daca mai poti sa o vinzi si cred ca ai tendinta sa iti iei o cluoare mai comuna si placuta de mai multa lume.

.Daca e roz e a ta pe veci...Parerea mea! :blink:

4555[/snapback]

 

 

Iote alba la mine.

post-4509-1175622747_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Cel mai mult imi place o culoare careia nemtii ii spun Stahlgrau-Metallic. Este asa, mai discreta. Daca are cineva poze la galerie il rog sa dea link-ul.

244154[/snapback]

Asta e un argintiu ? sau ce nuantza ? gri ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Culoare stock: mustarul(auriul) de pe M3...Cum n-au fost bani de M3, traiasca compactul auriu!!! :blink: Macar seamana...cu M3-ul...in esenta tot masina e...si la forma...doar de la mare distanta...si la culoare...de la o distanta ok...macar asa adorm mai linistit... :) Tot sper la un M3 mustar dimineata...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
culoarea masinii mele va place?incep sa am dubii daca e asa de cautata culoarea asta in cazul vanzarii..cred ca romanii s-au obisnuit cu gri si negru prea mult.mie personal mi se pare ca rosu prinde bine o masina sport cu destui cai putere.culoarea e japanrot.
Link to comment
Share on other sites

culoarea masinii mele va place?incep sa am dubii daca e asa de cautata culoarea asta in cazul vanzarii..cred ca romanii s-au obisnuit cu gri si negru prea mult.mie personal mi se pare ca rosu prinde bine o masina sport cu destui cai putere.culoarea e japanrot.

300716[/snapback]

Sincer nu prea as vrea sa fie culoarea masinii mele.Nu mi-as dorii culoarea asta daca ar fii sa iau eu masina de noua.Clar as opta pt. alta :blink: Dar nah .. nu pot zice ca e urata :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.