Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

nu prea o sa ai ce sa ii mai faci, o sa te cam plictisesti :)

Ar fi cateva lucruri de modificat, masca fata de nfl, faruri bosch cu lupa, sa ii montez timoneria de z3M, suportul de pahare, inlocuit oglinzile cu unele normale(pitici mici), cd player OE BMW, pilot automat.

 

Sper sa ajung sa o vad/iau ca urmatoarele 2 saptamani sunt cam aglomerat.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi cateva lucruri de modificat, masca fata de nfl, faruri bosch cu lupa, sa ii montez timoneria de z3M, suportul de pahare, inlocuit oglinzile cu unele normale(pitici mici), cd player OE BMW, pilot automat.

 

Sper sa ajung sa o vad/iau ca urmatoarele 2 saptamani sunt cam aglomerat.

 

si pentru mine trapa si cutia automata sunt conditii eliminatorii... trapa ca sunt fumator si la viteze mari e excelenta...o crapi putin si nu iti mai vajaie capul..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

si pentru mine trapa si cutia automata sunt conditii eliminatorii... trapa ca sunt fumator si la viteze mari e excelenta...o crapi putin si nu iti mai vajaie capul..

Eu nu fumez, insa prefer trapa in locul oricarui sistem de climatizare(pt rece), cutia o vreau totusi manuala :D

 

Ma face cu capul neamtul ca nu vrea sa imi serveasca seria si chiar nu am cunostinte de limba germana sa sun la cele cateva reprezentante pe unde a facut revizile.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am nevoie de o parere. Vreau sa achizitionez un e36 323i coupe din afara. Pretul ar fi 3700e neg. Masina este din ultimele luni ale lui 1998 carnet de service putin peste 200k km. Are cam tot ce se poate considera decent pt zilele de azi, 4 airbag-uri, dubluclimatronic, incalzie in scaune, senzori de parcare, perdeluta, trapa, cotiera, m-packet int si ext, jante 17" et41 7.5J cu 8.5J anvelope 225/45 si 245/40. Sunt nebun, dar asta-i viata :D

 

Are doar 4 proprietari, ASC+T si este de la privat.

Superba masina din toate punctele de vedere! :frantics: Configuratia perfecta in opinia mea.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

De acest anunt ce ziceti: My link Apropo, voi ce parere aveti, de unde e mai bine de achizitionat masina: de la persoane care au adus-o recent in tara, sau direct din Germania de la persoane private?

Samsarii de obicei nu sunt prosti, masina din ce se vede are suspensiile schimbate, arata bine.. daca nu are defecte vizibile da-i 4500 si o cumperi cu 4700+, ca asta e flamand.. e in zona unde se construieste;)

PS. Daca e anuntul tau.. masina e buna scapi de ea usor :p

 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Samsarii de obicei nu sunt prosti, masina din ce se vede are suspensiile schimbate, arata bine.. daca nu are defecte vizibile da-i 4500 si o cumperi cu 4700+, ca asta e flamand.. e in zona unde se construieste;)

PS. Daca e anuntul tau.. masina e buna scapi de ea usor :p

 

In niciun caz nu e masina mea, va garantez asta! Eu in viitorul apropiat intentionez sa-mi achizitionez un asemenea model ca cel din anunt si caut varianta cea mai buna pentru mine :clover: !

Link to comment
Share on other sites

astia da samsari, masina era pe net la 6500 in baia mare, a cumparat o cineva din cluj, a scos numere rosii si acum e 7000

http://www.autovit.r...-C31947847.html

 

unde m-tii m-sii e "chitul M" exterior ? o fi fost lovita, si chituita bine cu ceva chit care are un nume ce incepe cu "M" .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti de masina asta http://www.autovit.ro/bmw-320-C31843943.html ?

Are sticker cu BMWClub.ro

 

Cred ca in pret e inclusa si gagica !

 

Are taxa recuperata, si nu se negocieaza prea mult, mai avea si figuri ca pana in weekend se poate da, sa il sun atunci ca vin si altii sa o vada :))))

Link to comment
Share on other sites

Cred ca erau fumati cand s-au gandit cat sa ceara pe ea..poze cu discuri de frana, cu trixenonu', cu tanti aia, dpmdv e cel putin penibil anuntul, iar la 12.000E baietii cred ca au luat in calcul si motorina bagata in masina. Las-o sa o ia alt norocos. Cauta un E90 sanatos, e mult peste E46. :thumbsup: Edited by B-490-RZV
  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

De acest anunt ce ziceti: My link Apropo, voi ce parere aveti, de unde e mai bine de achizitionat masina: de la persoane care au adus-o recent in tara, sau direct din Germania de la persoane private?

 

N-as da banii aia pe ea, uzura mare la interior, cumparata pe la maxim 4000, km dati inapoi, i-a trantit un JVC de 200 ron, iar optiunile sunt cam la limita. Si nu stiu ce are suspensia aia de e asa ridicata, sau talonul jantelor e mic, ceva nu e in regula.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.