Jump to content

My new Joy Toy


BRANDEX

Recommended Posts

In contrast cu celelalte opinii, mi-ar fi placut sa vad masina asta adusa la starea la care a iesit din fabrica, imi place ce vad in prima poza.

Ce a iesit acum din ea, este o masina foarte frumoasa de asemenea, este o masina pe care ai facut-o pe placu tau, felicitari pentru pasiune.

Edited by mihai vigariu
Link to comment
Share on other sites

In contrast cu celelalte opinii, mi-ar fi placut sa vad masina asta adusa la starea la care a iesit din fabrica, imi place ce vad in prima poza.

Ce a iesit acum din ea, este o masina foarte frumoasa de asemenea, este o masina pe care ai facut-o pe placu tau, felicitari pentru pasiune.

 

Tot ce este pe masina este original BMW, pachet M-Tech 2 cu care a iesit din fabrica, jante BBS clasice, nu vad ce nu este in neregula?

Link to comment
Share on other sites

Tot ce este pe masina este original BMW, pachet M-Tech 2 cu care a iesit din fabrica, jante BBS clasice, nu vad ce nu este in neregula?

 

Eu nu pot sa spun ca nu este ceva in regula cu masina ta. Asa cum ai spus si tu ai folosit numai piese originale BMW.

Ce zic eu este ca in poza de mai dinainte este o masina foarte frumoasa, care lasata in culoarea originala, barele vopsite in culoarea ei si un hard top, + interiorul original ar fi arata deosebit, tinand cont ca e30 instare buna sunt din ce in ce mai rare. Eu sunt adeptul mai mult al conservarii unei masini, tu al infrumusetarii.

Ma bucur cand unul ca tine pune mana pe o masina care n-a avut zile prea bune la viata ei si obtine din ea ceva apropiat de ce ai tu aici, e 30-u tau arata f bine si inainte, pare s anu fi avut rugina si nici interiorul original nu arata rau.

 

Oricum imi mentin felicitarile pentru pasiunea si dedicarea pe care o ai pt BMW.

Link to comment
Share on other sites

este o aparitie deosebita.culorile se potrivesc

 

si eu sunt de parere ca un e30 merita mai mult decat o simpla reconditionare la starea originala.nu este rolls sau bentley sa fie un sacrilegiu modificarile

 

arata bine si ai certitudinea ca nu mai este unul la fel.bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.