Jump to content

Viteza maxima atinsa


alex230ro

Recommended Posts

  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 weeks later...
280 cu maserati spyder cambiocorsa  390 cp(imprumutat ,nu al meu ca nu imi permit) pe autostrada bucuresti constanta,senzatia e super

Se putea si mai mult dar sincer imi cam era frica

42210[/snapback]

 

Si in vise se imprumuta masinile? Avantajul e ca daca o lovesti, cand te trezesti nu ai de platit toata viata masina altuia.

Link to comment
Share on other sites

Nu ii mai dam si restul de pedala pentru ca nu tinem mortis sa murim sau sa facem masina praf. :) Acolo ni se pare noua astia cu "mai avea un pic" ca ajunge. Si singurul loc unde a accelerat un pic mai greu fata de restul timpului a fost intre 190 si 200, ceea ce nu mi se pare foarte relevant.

Daca tu esti diferit, bravo. :blink:

Edited by 316i
Link to comment
Share on other sites

Nu va mai luati mah de florin83....ca nu va vrea raul

Ce vrea el sa zica e ca, mai bine nu mai spuneti partea cu "mai aveam pedala" pentru ca oricum topicu nu e cat va prinde masina ci cu cat ati mers cel mai mult. Deci doar un 200kmph ajunge :blink:

 

Cu ocazia asta imi editez si io un post mai vechi: "210kmph. " :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ii mai dam si restul de pedala pentru ca nu tinem mortis sa murim sau sa facem masina praf. :) Acolo ni se pare noua astia cu "mai avea un pic" ca ajunge. Si singurul loc unde a accelerat un pic mai greu fata de restul timpului a fost intre 190 si 200, ceea ce nu mi se pare foarte relevant.

Daca tu esti diferit, bravo.  :blink:

42560[/snapback]

 

hai nene, las-o moarta.. la un 316 (no offence) sa zici ca mai are pedala la 200 mi se pare f absurd...

Link to comment
Share on other sites

Daca tu esti diferit, bravo.  :blink:

42560[/snapback]

 

Nu sunt diferit, sunt realist..

 

nu te inteleg cum poti sa zici ca un motor de 1.6 trage fara probleme pana la 190..

:)

 

am mai avut noi discutia asta pe messenger...

 

eu te intreb ceva.. cu cate masini ai mai mers cu viteze din astea?

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt diferit, sunt realist..

 

nu te inteleg cum poti sa zici ca un motor de 1.6 trage fara probleme pana la 190..

:)

 

am mai avut noi discutia asta pe messenger...

 

eu te intreb ceva.. cu cate masini ai mai mers cu viteze din astea?

42670[/snapback]

Ma bag si io asa. :)

io cu vectra mea de 1,8 [ nu fac compatratie intre motoarele de BMW si cele de Opel ma refer la capacitate ] deabea am prins 180/Kmh la 4000 - 4200 ture si mai aveam putin si scoteam pedala prin far :)

oricum motoarele de BMW sunt net superioare fata de cele de la Opel da totusi un motor de 1,6 sa atinga viteza de 200/Kmh si sa mai poata mai mult :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.