Jump to content

Ciupanezu

Members
  • Posts

    27000
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by Ciupanezu

  1. Aratã foarte miºto. Meritã banii Însã mergi la o reprezentanÞã BMW pentru o verificare completã ºi un test de compresie. Chiar si jantele sunt foarte ok. :) 18-20% Meritã doar dacã nu are probleme tehnice.
  2. Oricum n-ai probleme nici cu pneurile de iarnĂŁ pe 16.
  3. Nici dacĂŁ mi-ar plĂŁti reviziile la maÂşinĂŁ nu aÂş risca astfel.
  4. Nu cred că ĂŽnveţi prea multe ĂŽn aceste şcoli de pilotaj din România.
  5. Scoate mai mult fum de când l-ai resoftat?
  6. 16-17 000 costĂŁ cele mai chelioase E90-uri. 10 000 euro nu vei primi, preĂžurile au scĂŁzut foarte mult ĂŽn ultimele luni.
  7. Probabil că se simte diferenţa atunci când pe lângă bară ai şi suspensie sport. Iar bara să nu fie no name..
  8. Nu cred cĂŁ-Âşi vor schimba decizia.
  9. Ciupanezu

    320Si

    EÂşti obiÂşnuit cu interioare mai spartane.
  10. http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=29561&hl=
  11. Ai fĂŁcut un studiu? Nu cred cĂŁ existĂŁ diferenĂže de fiabilitate ĂŽntre 320i Âşi 318is, asta dacĂŁ vorbim de motoare ĂŽntreĂžinute corespunzĂŁtor. Ăn plus, 318is-ul este un motor foarte rezistent. http://www.esatclear.ie/~bpurcell/318isengine.html
  12. Ar trebui sĂŁ schimbi toate fluidele Âşi filtrele. Uleiul de la cutia de viteze si cel de diferenĂžial nu au interval de schimb specificat de producĂŁtor. http://img219.imageshack.us/img219/6513/cantitatitj5.jpg
  13. FoloseÂşte funcĂžia SEARCH, vei gĂŁsi foarte multe topicuri legate de E36. P.S: Nu mai scrie cu majuscule, este interzis. :)
  14. Avea joc ĂŽnainte sĂŁ fie dat jos? Poate fi caseta de direcĂžie sau ceva pe la articulaĂžie. Ar trebui sĂŁ mergi la service Âşi s-o urci pe elevator.
  15. Cât ai vrea sã consume un motor V8 de 3500 cmc?
  16. CiteÂşte posturile din urmĂŁtorul topic: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...;hl=apa+mocheta
  17. Nu te lega la cap fãrã sã te doarã. Mie nu mi-ar plãcea ca maºina mea sã fie folositã drept material didactic, plus cã aceastã curãÞare nu cred cã are vreo influenÞã pozitivã.
  18. Cea mai bunĂŁ alegere: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=20288&hl=
  19. DacĂŁ ai carcasa nouĂŁ Âşi o placĂŁ de contacte pentru cheia facelift, nu e nici o problemĂŁ.
  20. Sunt frumoase, au apĂŁrut prima datĂŁ pe M5 E34 dar sunt Âşi ĂŽn echiparea M5-ului E39. Am preferat jantele de M5 E39, sunt Âşi mai frumoase. :)
  21. ScoĂži lampa cu ajutorul unei ÂşurubelniĂže. Ca sĂŁ-Ăži fie mai uÂşor, dĂŁ jos suportul de numĂŁr de ĂŽnmatriculare ĂŽntai.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.