Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. ca la orice Bmw Gxx care se respectă , din seria toate fac la fel
  2. e90 lasand gluma la o parte, e o masina absolut superba, sa te bucuri de ea. in opinia mea , singurul lucru ce as schimba( strugurii sunt acri ) ar fi jentile, M60i are niste jante speciale nu le știu denumirea, astea sunt foarte cumune pe toate modelele de x5 poze cu interiorul nu ai?
  3. acuma am inteles de ce nu am bord de piele
  4. eu nu am auzit de optiunea asta, cum ii zice mai exact? banuiesc ca doar pe masinile high-end e disponibila?
  5. pai jantele sunt strambe sau nu pana la urma?
  6. nu le-am numarat dar au foarte multe, la fel au si foarte multe monstre de piele, covorase etc
  7. la orice reprezentanta au monstre din toate culorile inclusiv individual
  8. wow ce masina, sa o stăpânești sanatos, asta va fi si urmatoarea mea masina, doar ca nu stiu cand
  9. si eu sunt curios ce se va intampla cu masina veche, nu cred ca merge la casat, probabil merge inapoi la bmw group si va aparea mai tarziu ca si used.daca are un defect de fabricatie pe partea electrica poti schimba toata masina ca e degeaba. cred ca de asta au si renuntat
  10. atatea optiuni rare pe pachet M are de nu au mai avut loc de volanul M, nu stiu daca e posibila combinatia asta din fabrica.Daca nu e posibil sa ai pachet M fara volan M( desi nu cred) as spune pas instant
  11. Descrierea e complet tampita dar banuiesc ca asta se cere pe autovit, am scos cateva citate frumoase -BORD Digital model nou / Navigatie Idrive 8 Model nou -Incarcator de ,,Casa 220v,,-Vine Impreuna cu masina+Fast Charger -Dotari De Nivel Superior-RAR ATATEA OPTIUNI PE M Pachet -Renumitul motor COD B48 ( Printre Cele mai Fiabile motorizari la Ora actuala)
  12. wow asta da, chiar ma gandeam ce e cu masina ta , ca in ultimul timp tot scriai de loan car. de curiozitate daca nu e secret, in cazuri din astea pretul de achiziție, oferta de la prima masina ramane valabila si se transfera la a doua? sau cumperi a doua masina ca si cand o cumperi din prima?
  13. asta e ceva gen, am gasit o plasa in portbagaj, stie cineva ce poate fi in ea?
  14. @Gyuli normal ca nu gasesti in aplicatie, BMW nu stie si nu va stii niciodata ca tu ai facut upgrade, deci nu are cum sa-ti ofere o functie care nu exista
  15. asistentul de faza lunga se cumpara de la aplicatie. sau e deja cumparat/activat si nu mai merge dupa retrofit?
  16. corect , da o poza sa vedem cum arata pe idrive
  17. mai exact dealer Bmw, nici un alt service nu are access la baza de date BMW vezi mai sus postarea lui @wolf20 mai bine o lasi asa
  18. service history chiar nu stiu, dar doar reprezentanta introduce acolo, banuiesc ca o fi ceva chestie de soft nu stiu
  19. asta la ce modele? din cate stiu la toate modelele poti reseta singur, nu am incercat pe model cu id8 e drept, dar pana acolo la toate merge deci pana in 2023 macar. la ce modele te referi?
  20. Hai ca asta e funny. Sa scrii la BMW Germania ca ce?
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.